yükleniyor

Cep Telefon Tamiri

Cep telefonunuzun ekranı her zaman kırılabilir ya da bozulabilir. Taşınabilir cihazınız bozulduğunda Kayseri'de emin ve çabuk bir biçimde tamir ettirebileceğiniz bir yer arıyorsanız Medyakur 'da doğru yerdesiniz.

Akıllı telefon tamir servisi denince ilk akla gelen Medyakur , çabuk ve kolaylaştırıcı yollarıyla telefonu bozulanları kolay analiz eder. Telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirtip hemen yaklaşık fiyat alabildiğiniz Medyakur  'da çabuk bir biçimde tamir işlemine başlamanız olası .

Medyakur, telefonunuzda oluşabilecek ses problemi, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, reset yapılamama, butonların çalışmaması, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, oturumda soyulma, bellek kartı, ışık sensörü, kırık cam, ses tuşu, Touch ID, kulaklık, titrkocam, sim kart, kablosuz ağ problemi benzeri arızaları gideriyor. Şayet cihazınızın ekranında bir sıkıntı varsa, Medyakur 'a girip arıza vaziyetine yönelik , akıllı telefonu ekran maliyetleri ile ilgili tahmini bir bilgi edinebilirsiniz.

Medyakur, profesyonel ekipleri aracılığıyla yapılmış olan arıza tespiti sonrasında onayınızla beraber telefonunuzu tamir edip en kısa sürede yepyeni haliyle sizlere teslim etmekte . Bu süre zarfında hizmet numaranızı siteye girerek telefonunuzun tamir sürecini takip etme şansınız da var. Bununla Beraber sorularınız için Üye olup Müşteri Panelinden destek kısmındanda  bize yazarak Medyakur, alıcı hizmetlerinden dayanak alabilirsiniz. Tamir işlemi bitip telefonunuzu teslim aldığınızda,  arzu eder online kredi kartıyla arzu eder nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri'de akıllı telefon tamiri için gerçek yol tarifi Medyakur 

Cep telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini ifade ederek yaklaşık fiyat almak için hemen üye olun.

Whatsappdan ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayınHizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!